_edited.jpg
Gumbalde full logo vit.png

Gumbalde Resort

Telefon: 0498-48 28 80

info@gumbalde.se 

 

Lina Rylander, hotell 
Lina@gumbalde.se
+46 70-256 02 99


Anders, Fritzon golftränare
Anders@gumbalde.se
+46 70 722 25 22


Matz Bengtsson, VD
matz@gumbalde.se
+46 70-531 03 99


Henrik Johansson, banchef
henrik@gumbalde.se
+46 73-845 05 99

 

Louise Lundmark, Marknad och 

kommunikationsansvarig

louise@gumbalde.se

+46 70 616 03 99

 

 

Jonas Jakobsson, Restaurangchef

Gårdskrogen 

jonas@gumbalde.se

restaurangen@gumbalde.se

Telefon: 0498 - 48 28 82


Postadress
Gumbalde Resort AB
Box 35
623 15 Stånga


Fakturaadress
Gumbalde Resort AB
Kund-id FSX5422
FE 301
105 69 Stockholm

Vi ser helst att ni skickar e-faktura eller PDF-faktura via mejl. Mejlfaktura skickas till faktura@gumbalde.se

Besöksadress

Stånga Gumbalde 610

623 60 Stånga

Hitta hit 

Kör väg 143 mot Roma.
Efter Roma samhälle c:a 5km tag Höger mot HEMSE/STÅNGA/LYE. Vid trevägskorsningen i Lye, tag Höger mot STÅNGA/HEMSE.
 
Följ skyltarna till Gumbalde när du kommer till Stånga.